Имуноглобулините естествено се синтезират в организма, за да се борят с патогенните бактерии и вируси.
Коластрата, използвана в продукта, се получава от биологично отглеждани свободни крави в Австрия. Нивото на имуноглобулини е най-високо при първите няколко доенета, след което намалява, затова се събира само от първите две. Мазнините и казиенът се изолират по специална технология. Лиофилизирането на коластрата гарантира запазването на биологично активните съставки.
Коластреният концентрат има позитивно влияние върху нормалната функция на стомашно-чревния тракт. Имуноглобулините са директен имуностимулатор и тонизатор на организма.
Състав в препоръчителната дневна доза от 1-3 капсули:
лиофилизиран коластрен концентрат – 300 mg - 900 mg, съдържащ 30% имуноглобулини – 90 mg - 270 mg
Съставки: лиофилизиран коластрен концентрат, емулгатори Е460 и Е470b, силициев диоксид Е551, растителна капсула Е464
Не съдържа мая, подсладители и глутен.
Препоръчителна дневна доза: по 1 капсула от един до три пъти дневно, за предпочитане 30 минути преди хранене.
Опаковка: 120 капсули
Номер и дата на вписване на хранителната добавка в регистъра по чл.24, ал.1 от Закона за храните: Т221102739/13.09.2013 г.
Продуктът е хранителна добавка и не е заместител на разнообразното хранене.
Да не се превишава препоръчителната дневна доза.
Продукта може да намерите в търговска верига “Лечител” на цена: 67.48 лв./ 34.50 € или в нашия онлайн магазин.
